• بانک انصار پشتیبان مالی نظام صنفی رایانه استان ایلام‌ میشود.

    کد: 27291
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 108
    بانک انصار استان پشتیبان مالی نظام صنفی رایانه استان ایلام‌ میشود.

     

     
    بانک انصار پشتیبان مالی نظام صنفی رایانه استان ایلام‌ میشود.
     
    به گزارش روابط عمومی نظام صنفی رایانه استان ایلام صبح امروز ر ئیس و اعضای هیئت مدیره نظام صنفی رایانه استان ایلام با مدیر عامل و معاونین بانک انصار استان ایلام دیدار و گفتگو کردند.
    در‌ ابتدای این دیدار صادق صفر بیگی با اشاره به ظرفیت های قابل توجه نظام صنفی رایانه استان ایلام گفت: اعضای نظام صنفی با بهره گیری از توان علمی و فنی نخبگان فعال در حوزه فناوری اطلاعات استان ضمن پاسخگویی به نیازهای روزافزون استان در بخش های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات زمینه ساز اشتغال بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ نفر از جوانان استان را فراهم نموده است.
    وی با اشاره به وجود جمعیت قابل توجه فارغالتحصیلان جویای کار رشته های مختلف ITوICT در استان ادامه داد در صورت حمایت مادی و معنوی دولتمردان از شرکت ها، فروشگاه ها و مشاوران فعال در این عرصه امکان اشتغالزایی و ثروت آفرینی چشمگیری در استان وجود دارد.
    صفربیگی خاطر نشان کرد: در همین راستا نظام صنفی به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز توجه ویژه ای به نظام بانکی و به ویژه بانک انصار دارد و انتظار این بخش از نظام بانکی این است که با ارا یه تسهیلات مناسب زمینه رشد و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات را فراهم نماید. 
     این دیدار مقرر شد ضمن استفاده دو طرف از ظرفیتهای یکدیگر شد  تفاهم نامه ی همکاری به منظور تقویت همکاری فی مابین امضاء شود.
    مهندس بهزاد تلوکی مدیر شعب بانک انصار استان ایلام گفت: بانک انصار آمادگی دارد که نقدینگی مورد نیاز شرکت های عضو نظام صنفی را تأمین و در خصوص خرید تجهیزات، فروش عمده و پرداخت وام قرض الحسنه به کارکنان شرکت های عضو خدمات مالی ارایه نمایند.
    همچنین مقرر شد که پیشخوان نرم افزاری بانک انصار در شرکت های عضو نظام صنفی مستقر شود.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
   • ثبت نام متقاضیان کار
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ایلام می باشد.
مجری: پورتال سامان