• رئیس حراست سازمان نظام صنفی رایانه استان ایلام معارفه شد.

    کد: 27006
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
    منبع خبر: ریاست سازمان
    تعداد بازدید: 193
    رئیس حراست سازمان نظام صنفی رایانه استان ایلام معارفه شد.

     

     به دنبال امنیتی کردن فضای کسب و کار نیستیم
     
     رئیس حراست سازمان نظام صنفی رایانه استان ایلام معارفه شد. 
     
    به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، "عرفانیان" مدیر کل حراست سازمان نظام صنفی رایانه کشور در مراسم معارفه حراست سازمان نصر استان ایلام ضمن بیان اینکه با توجه به دغدغه مسولین کشور در سازمان نصر حراست تشکیل شد، اظهار  کرد: با توجه به اینکه سازمان نصر تنها سازمان خصوصی ای در کشور است که رئیس آن توسط رئیس جمهور حکم دریافت می کند همین عامل هم باعث شد که مسولین به این فکر بافتند که در کنار کسی که رئیس جمهور منصوب می کند نهاد نظارتی و حراستی ای نیز وجود داشته باشد. 
     
    وی با بیان اینکه حراست در سازمان نصر با حراست در مجموعه های دولتی تفاوت دارد، افزود:در حراست مجموعه نصر نگاه حداقلی است و نباید انتظار داشت مانند حراست مجموعه های دولتی کار کند و با مسائل برخورد کند. 
     
    عرفانیان اضافه کرد: روزی که حراست در مجموعه تشکیل شد متوجه شدیم سازمان نصر ظرفیت بیشتری دارد و باید در استان ها نیز حراست تشکیل شود. 
     
    مدیر حراست سازمان نصر کشور با اشاره به اینکه اصلی ترین کار حراست در سازمان برطرف کردن مشکلات ارتباطی با وزارت خانه ها هست، ادامه داد: در حال حاضر که دو سال از عمر حراست در سازمان می گذرد مشکلات ارتباطی با تمامی وزارت خانه ها حل شده و ما می توانیم با تمام وزارتخانه ها ارتباط مستقیم داشته باشیم.  
     
    وی عنوان کرد: در استان ها نیز حراست می تواند با ارتباط با مجموعه اداری و اجرایی استان این تعامل و فرصت را ایجاد کند و علاوه براین می تواند پل ارتباطی بسیار مستحکمی بین سازمان و ادارات دولتی باشد. 
     
    جهانی مدیر حراست استان نیز در این مراسم ضمن بیان اینکه حراست مجموعه ای درون سازمانی و نظارتی هست سلامت دستگاه اجرایی را مورد بررسی قرار می دهد.  
     
    وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی به دنبال امنیتی کردن کسب و کار دیگران نیست، عنوان کرد: در پاره ای از اوقات برخی از فعالیت ها برخوردی ایجاد خواهند کرد با مباحث امنیتی و آنجا ست که حراست معنی پیدا می کند‌. 
     
    جهانی با اشاره به اینکه دو نگاه به مقوله ی حراست وجود دارد خاطرنشان کرد: یکی از این نگاهها سنتی است و تقریبا به موضوعاتی ورود پیدا خواهد کرد که به صورت سخت افزاری امنیت ملی را به مخاطره می اندازند از این دست نمونه ها می توان به ترور شخصیت ها یا تخریب اماکن دولتی اشاره کرد. 
     
    مدیر حراست استان ایلام ادامه داد: نگاه دوم و درست به مقوله ی حراست، نگاهی جدید و مدرن است که در چند دهه گذشته شکل گرفته است و این دیدگاه هر اقدام یا گامی که مستقیم یا غیر مستقیم خللی در امنیت ملی ایجاد کند را موضوع کار خود دانسته و به آن ورود می کند. 
     
    جهانی با اشاره به اینکه حراست چندین وظیفه حیاتی و مهم دارد که مهم ترین آنها می تواند حفاظت از پرسنل باشد، تصریح کرد: افرادی که در مجموعه حراست کار می کنند باید تعیین صلاحیت شوند و مورد وثوق اعتماد و صالح باشند.  
     
    "صادق صفربیگی" رئیس سازمان نظام صنفی رایانه استان ایلام نیز در پایان این مراسم گفت: یکی از ارکان مهم کار ما موضوع امنیت و پیشگیری از وقوع حوادثی است که خدای نکرده منجر به بروز مشکلاتی برای کشور شود. 
     
    وی ادامه داد: انشاءالله بتوانیم از این به بعد با تعاملی که با مجموعه حراست استان ایجاد خواهد شد بتوانیم طوری رفتار کنیم و کارها را پیش ببریم که استان ایلام کمترین آسیب را از نظر موضوعات امنیتی فضای مجازی داشته باشد. 
     
    در پایان حکم ریاست حراست سازمان نظام صنفی رایانه استان ایلام به "سید مسعود موسوی" اعطا شد.
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
   • ثبت نام متقاضیان کار
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ایلام می باشد.
مجری: پورتال سامان