• مهندس اثنی عشری رئیس نظام صنفی رایانه کشور خبر داد: آینده بهتر شعار الکامپ ۹۸

    کد: 26259
    تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 267
    مهندس اثنی عشری رئیس نظام صنفی رایانه کشور خبر داد: آینده بهتر شعار الکامپ ۹۸

     به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری ایلام رسانه، در مراسمی که عصر چهارشنبه ۸  اسفند ماه; به مناسبت روز مهندس در مجتمع لاله برگزار شد محمدباقر اثنی عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور گفت: سازمان نظام صنفی رایانه در ۳۰ استان تشکیل گردیده و هیئت مدیره استان ایلام یکی از هیئت مدیره های فعال، […]

    آینده بهتر شعار الکامپ ۹۸

    به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری ایلام رسانه، در مراسمی که عصر چهارشنبه ۸  اسفند ماه; به مناسبت روز مهندس در مجتمع لاله برگزار شد محمدباقر اثنی عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور گفت: سازمان نظام صنفی رایانه در ۳۰ استان تشکیل گردیده و هیئت مدیره استان ایلام یکی از هیئت مدیره های فعال، پرکارتر و درخشان سازمان است.

    وی افزود: استان ایلام عضو کمیسیون آموزش نظام صنفی رایانه ای کشور است و برنامه های بسیاری برای توسعه حوزه IT در کشور و استان دارد.

    رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور بیان کرد: بررسی های صورت گرفته توسط سازمان نشان میدهد در طول ۴۰ سال گذشته کشور از ۴ بحران اقتصادی با سربلندی عبور کرده و در حال حاضر در دوره پنجم این بحران های اقتصادی هستیم که برای این امر باید برنامه هایی داشته باشیم.

    وی ادامه داد: اما نکته ی حائز اهمیت در این بررسی ها این است که  در طول این چهار دوره بحران اقتصادی در حالیکه بسیاری از شاخص ها اقتصادی رشد منفی داشته است اما در ۸ حوزه ICT متوسط رشد ۱۷ درصد بوده و همین نکته نشانگر ظرفیت گسترده این حوزه است.

    مهندس محمدباقر اثنی عشری گفت با توجه به مطالعات صورت گرفته مهمترین ابزار برای عبور از بحران اقتصادی حاکم بر کشور استفاده کردن از ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

    وی در پایان با اشاره به مجاورت ایلام با کشور عراق گفت تمام تلاش خود را برای برگزاری نمایشگاه الکام در استان ایلام را انجام خواهم داد و همچنین با رایزنی با وزیر محترم ارتباطات در صدد هستیم که ساختمان در خوری برای سازمان نظام صنفی ایلام فراهم کنیم.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
   • ثبت نام متقاضیان کار
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ایلام می باشد.
مجری: پورتال سامان