• دکتر درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام:با حمایت دولت و مشارکت سازمان نصر استان سهم ایلام از بازار بزرگ فناوری اطلاعات افزایش خواهد یافت

    کد: 26257
    تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
    منبع خبر: سایر جراید
    تعداد بازدید: 227
    دکتر درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام:با حمایت دولت و مشارکت سازمان نصر استان سهم ایلام از بازار بزرگ فناوری اطلاعات افزایش خواهد یافت

     مسئولین باید توجه ویژه‌ای نسبت به فعالیتهای و طرح های شرکت دانش بینان داشته باشد و زیر ساخت های لازم را برای توسعه این دسته از کسب و کارها را ایجاد کنند.

    با حمایت دولت و مشارکت سازمان نصر استان سهم ایلام از بازار بزرگ فناوری اطلاعات افزایش خواهد یافت

     

    به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری ایلام رسانه عصر چهارشنبه ۸ اسفند ماه در مراسمی که به مناسبت روز مهندس در مجتمع لاله و با حضور رئیس نظام صنفی رایانه کشور و مدیران استانی برگزار شد دکتر ایوب درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: امیدواریم حضور رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ارتقای سطح فعالیت های این سازمان در استان را در پی داشته باشد.
    وی افزود: خوشبختانه در فضای کسب و کار استان فعالیت های دانش بنیان و مبتنی بر علم و فناوری در حال رشد هستند که این امر فرصت بسیار مناسب برای ایجاد اشتغال جوانان است.
    دکتر درویشی تاکید کرد: مسئولین باید توجه ویژه‌ای نسبت به فعالیتهای و طرح های شرکت دانش بنیان دارند و زیر ساخت های لازم را برای این امر فراهم کرده اند.
    وی ادامه داد: در یک سال گذشته ۶ شرکت دانش بنیان در استان ایلام مجوز فعالیت دریافت نموده‌اند که در حال حاضر در پارک علم و فناوری، دانشگاهها ، مراکز آموزشی و مراکز رشد در حال فعالیت هستند.
    معاون هماهنگی امور اقتصادی منابع استانداری ایلام گفت: سازمان نظام صنفی رایانه استان ایلام باید با آسیب شناسی دلایل کم بودن سهم استان از بازار بزرگ فناوری اطلاعات کشور و برنامه ریزی سهم ایلام را در زمینه کسب و کارهای رو به رشد این حوزه افزایش
    دهد و در این مسیر همه ی دستگاه های دولتی هم حامی سازمان نصر هستند و امضای تفاهم نامه ی فی مابین در این مراسم هم در همین راستا می باشد.
    درویشی وجود فارغ التحصیلان فراوان در استان را یکی از فرصت های چشمگیر برای توسعه فناوری اطلاعات عنوان کرد و گفت:برگزاری استارت آپ ها و فراهم نمودن زمینه ارایه طرح ها و ایده‌ها هم با جدیت پیگیری میشود.
    لازم به ذکر است که در این مراسم تفاهم نامه‌ ی همکاری بین استانداری ایلام و سازمان نظام صنفی رایانه استان به منظور توسعه کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات منعقد شد.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
   • ثبت نام متقاضیان کار
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ایلام می باشد.
مجری: پورتال سامان