• مراسم تجلیل از مهندسان برتر ICT استان ایلام برگزار شد

    کد: 16903
    تاریخ: ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
    منبع خبر: ریاست سازمان
    تعداد بازدید: 2775
    مراسم تجلیل از مهندسان برتر ICT روز چهارشنبه مورخ 93/12/06 در سالن اجتماعات معاونت برنامه ریزی استانداری ایلام برگزار شد

     مراسم تجلیل از مهندسان برتر ICT روز چهارشنبه مورخ 93/12/06 در سالن اجتماعات معاونت برنامه ریزی استانداری ایلام برگزار شد.در این مراسم که در روز چهارشنبه ششم اسفند ماه برگزار گردید ابتدا جناب آقای مهندس محمد رضا رعنایی دبیر نظام صنفی رایانه استان به حاضران خیر مقدم گفت.

    سپس صادق صفربیگی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه گزارشی از روند تشکیل سازمان ، برنامه های در دست اقدام و پیش روی سازمان ، ظرفیت استان در حوزه ICT و همچنین نحوه انتخاب مهندسین برتر سال 93 استان ارائه نمودند.

    در ادامه مراسم مهندس حسن بیگی مدیر کل ICT استان ایلام ضمن عرض تبریک روز مهندس به حضار سخنانی پیرامون ضرورت ساماندهی فعالیتهای رایانه ای در استان و ظرفیتهای استای و لزوم تعامل هر چه بیشتر دولت و بخش خصوصی در راستای تحقق دولت الکترونیک در استان ایراد نمودند.

    مهندس رستمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ایلام سخنران بعدی این مراسم بود که ضمن تبریک روز مهندس به جامعه آی تی استان بر عزم دولت تدبیر و امید جهت استفاده از ظرفیتهای موجود در استانها برای تحقق دولت دولت الترونیک و مبارزه با فساد اداری تاکید کردند، مهندس رستمی با اشاره به اینکه تشکیل کارگروه توسعه دولت الکترونیک در دستور کار دولت قرار گرفته است اظهار داشت عضویت نظام صنفی رایانه استان را به عنوان عضو اصلی کارگروه پیگیری می نماید.

    دکتر رضا خانی رییس بنیاد ملی نخبگان استان دیگر سخنران این جلسه بود، وی در سخنان خود با اشاره به اهمیت IT در پیشرفت کشورها اظهار داشت مهمترین ماموریت بنیاد ملی نخبگان شناسایی و پرورش ایده ها و کمک به تجاری سازی این ایده ها خصوصا در حوزه ICT می باشد، وی از مهندسین ICT استان خواست تا با تلاش و جدیت زمینه رشد استان در حوزه های مختلف را فراهم آورند.

    سخنران آخر این مراسم مهندس شعبان طاهری به نمایندگی از مهندسین برتر حوزه ICT استان بود که ضمن تبریک روز مهندس به حاضرین اظهار داشت در هر مسئولیتی که قرار داریم توان خود را آبادی استان و تقویت سازمان نظام صنفی رایانه استان ایلام بکار گرفته و با استفاده از ظرفیت و توان نظام صنفی علم خود را بروز کرده و مقوله امنیت در IT را سرلوحه و اساس کار خود قرار دهیم ، وی همچنین از نظام صنفی رایانه استان برای این ابتکار و تجلیل از مهندسین این حوزه تشکر نمود.

    در پایان این مراسم از ده تن از مهندسین برتر استان با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

    اسامی مهندسین برتر سال 93 استان ایلام:

    1- سرکار خانم دکتر سندس بهادری

    2 - سرکار خانم مهندس نرگس حیدری

    3- جناب آقای دکتر حمید هواسی

    4- جناب آقای دکتر رضا بشارتی

    5 - جناب آقای دکتر علی نوری

    6- جناب آقای مهندس شعبان طاهری

    7 - جناب آقای مهندس ارکان کاظمی

    8 - جناب آقای مهندس مهدی پناهی

    9- جناب آقای مهندس اسد ملکی

    10 - جناب آقای مهندس حسین بلوچیان

    همچنین در این مراسم از زحمات جناب آقای مهندس مجید سارایی مدیر کل سابق دفتر فناوری اطلاعات ، ارتباطات و امنیت استانداری ایلام به خاطر حمایت و تلاش برای تشکیل نظام رایانه استان تقدیر به عمل آمد.

     

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
   • ثبت نام متقاضیان کار
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
    سازمان نظام صنفی استان ایلام
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ایلام می باشد.
مجری: پورتال سامان